Sok z aronii BIO 250 ml

W ramach naszej działalności, skupiamy się na uprawie aronii oraz tworzeniu z niej przetworów, takich jak soki. W naszym sklepie każdy może znaleźć wspaniałe i smaczne produkty, które nie tylko urozmaicą dietę, ale również pozwolą na uzupełnienie jakichkolwiek braków, jeśli chodzi o witaminy i minerały. Dzięki temu, że nasze owoce uprawiamy w sposób zrównoważony i ekologiczny, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków, które miałyby wesprzeć ich rośnięcie lub wyniszczyć chwasty, możemy się pochwalić tym, że nasze przetwory są w 100% BIO.

Sok z aronii BIO

Nasze oferta soków z aronii pozwoli każdemu na zaopatrzenie się w produkty jak najlepszej jakości. Dzięki odpowiedniemu dbaniu o plantację, możliwe jest zaproponowanie produktów jak najwyższej jakości, co z pewnością pozwoli na poznanie i odczucie wszystkich dobrodziejstw tego napoju.

W ramach naszych propozycji, możliwe jest zaopatrzenie się w wyjątkowy produkt, który zawiera ogrom wartościowych składników. Główne z nich to witaminy C i P, a także E i kilka z rodziny B. Dodatkowo, BIO sok z aronii posiada żelazo, fosfor oraz mangan. Dodatkowo, dzięki temu, że owoce tych jagód nie są pełne cukru, napojem z naszego sklepu cieszyć się mogą również osoby chorujące na cukrzycę oraz ci, którzy ograniczają spożycie węglowodanów.

Nasze pozostałe produkty z aronii
Dlaczego warto pić sok z aronii?

Zalety naszego BIO soku

ikona1

Aroniowe Pole to producent napoju, który tłoczony jest na zimno, tradycyjnymi i ekologicznymi metodami – tak, aby użyte w nim owoce nie straciły swoich korzystnych dla organizmu człowieka właściwości. Produkt z naszego sklepu to więc rozwiązania, z których skorzystać mogą osoby zmagające się z problemami z ciśnieniem, sercem czy układem krążenia - to m.in. im polecany jest uprawiany przez nas owoc.

ikona2

Oczywiście, nie są to jedyne zalety naszego BIO soku z aronii. Wśród innych można wymienić właściwości przeciwzapalne, działanie na problemy z cholesterolem czy też wpływ na procesy związane ze starzeniem się. Zapraszamy do sklepu, w którym królują przetwory z owoców z naszej plantacji!

Zadzwoń i zapytaj nas o nasze produkty

Masz pytania?


601 560 350