Owoce aronii - sprzedaż

W ramach naszej działalności prowadzimy plantację aronii. Dlaczego zdecydowaliśmy się na właśnie te owoce, czym się one charakteryzują oraz gdzie najlepiej je kupić?

Ekologiczne owoce aronii

Gdzie kupić jak najlepsze produkty, co do których mamy pewność, że ich uprawa była prowadzona w sposób odpowiedni, bez sztucznych i chemicznych wspomagaczy?

Najlepiej zwrócić się do firmy takiej jak nasza - która swoje uprawy prowadzi z pasji, z miłością i pełnym oddaniem ku temu, aby zebrane z krzaków jagody były najlepsze, nie tylko pod względem smaku i soczystości, ale również ich wartości odżywczych. W końcu nie spożywamy danych produktów tylko po to, żeby nam smakowały - mają one za zadanie także wzmocnić nasz organizm i dostarczyć mu składników odżywczych, witamin oraz minerałów.

Nasze pozostałe produkty z aronii
Dlaczego warto pić sok z aronii?

Poznaj właściwości aronii

ikona1

Czym charakteryzuje się aronia?

Dlaczego tak warto zadbać o kupowanie i spożywanie tego konkretnego owocu? Ma on dużo właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm i zdrowie. Jagoda ta pozwoli na przyswojenie wielu składników. Najważniejszymi i najbardziej rozpoznawalnymi z nich są witaminy C i P, sole mineralne jak m.in. żelazo oraz fosfor, a także fenolokwasy oraz garbniki. Mały procent cukrów, znajdujący się w tym przysmaku z pewnością zadowoli osoby, które ograniczają spożycie węglowodanów - czy to z powodów zdrowotnych, czy z dietetycznych.

ikona2

Aronia ma "to coś"

Oczywiście, nie są to jedyne pozytywne składniki tej jagody – aby wymienić je wszystkie, konieczne byłoby stworzenie bardzo długiej listy! Warto jednak nadmienić, że inne warzywa czy owoce, które nadają się do uprawy na terenie Polski czy Europy, często nie posiadają aż takiego stężenia wielu witamin czy składników mineralnych - stąd regularne spożywanie produktów z tych jagód (np. w formie soku lub przetworów) pozwoli na uzupełnienie ewentualnych braków w organizmie.

ikona3

Gdzie najlepiej kupić te owoce?

Wiele osób może zastanawiać się, gdzie należy się udać, aby mieć pewność, że zakupiona aronia (lub jej przetwory) będą jak najlepszej jakości. Nasza firma Aroniowe Pole to sprawdzona i ekologiczna plantacja, gdzie znajdziesz nie tylko wspaniały smak, ale też odpowiednie składniki mineralne – zapraszamy!

Zadzwoń i zapytaj nas o nasze produkty

Masz pytania?


601 560 350